Lakování ALU kol

Renovace vašeho disku se pomalu blíží do finiše, nyní přichází na řadu fáze, která bude po vizuální stránce ve výsledku tou nejdůležitější – lakování ALU kol. A že pro vás máme připravený velmi zajímavý výběr! Na našem vzorníku barev si budete moci vybrat z velkého množství barevných odstínů, výslednou barvu si však můžeme prohlédnout v praxi již na zhotoveném autodisku.

 

Průběh lakování ALU kol

 

A jak samotné lakování ALU kol probíhá? ALU disk projde klíčovým procesem lakování celkem třikrát. Ve vypalovací peci při teplotě 200°C nejprve naneseme základní vrstvu laku, po úspěšném vypálení již přijde na řadu pigmentová vrstva, barva se díky technice práškového lakování a vysoké teplotě v peci rovnoměrně rozleje po celé ploše disku bez rizika jejího zhušťování na jednotlivých místech. Třetí fází lakování ALU kol je nanesení transparentního krycího laku v matném, polomatném nebo lesklém provedení, který přinese efektivní slití jednotlivých vrstev a především zajistí trvalé utěsnění, ochranu nátěrů a lakovaných povrchů.

 

Výběr barev pro lakování ALU kol

 

Barvy, které vám můžeme nabídnout, jsou opravdu pestré. Vybrat si můžete ze vzorníku standardní barevné palety RAL, disponujeme také metalickými, speciálními, bonderizovanými, perleťovými či chameleonovými barvami, které dodají vašim diskům ještě luxusnější vzhled. Mezi velmi populární a využívané patří také CANDY barvy, které se nanášejí přes metalický podklad, díky čemuž je zajištěn speciální odraz světla. Tento efekt vytváří iluzi, jako by barva byla mokrá.

 

Jakmile bude celý proces dokončen, jednotlivé disky budou zvlášť zabaleny do folie a připraveny k předání zákazníkovi. Klient od nás dostane SMS zprávu o tom, že jsou jeho disky k vyzvednutí. Při předání od nás bude instruován, jak s nalakovanými ALU disky zacházet a bude je moci nadále využívat v plné své kráse!